تبلیغات
تازه های موبایل و نرم افزارهای موبایل - معرفی گوشی Tradesman سرسخترین گوشی دنیا
تازه های موبایل و نرم افزارهای موبایل
زندگی کتابی است پر ماجرا ، هیچگاه آن را به خاطر یک ورقش دور نینداز . . .

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 15 آبان 1389

تصویر سرسخت ترین تلفن همراه جهان

 قیمت 70000 تومان

اولین تلفن همراه مقاوم و ضد آب جهان  با نام Tradesman در اختیار کاربران قرار گرفت.

ابزاری که به گفته تولید کننده آن پس از شناور بودن کامل گوشی و یا به زیر آب فرو بردن آن همچنان قابل استفاده بوده و هیچ مشکلی برای آن به وجود نمی آید!

برای دریافت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید


به گزارش حامد پی سی و به نقل از خبرگزاری مهر، برای اثبات توانایی این گوشی تلفن همراه که نسخه ای ارتقا یافته از مدل Toughphone به شمار می رود آن را…

پشت یک خودرو بسته و با سرعت ۱۹۳ کیلومتر بر ساعت بر روی زمین کشیدند سپس آن را در زیر دو تن سنگ مدفون کرده و در نهایت به مدت ۶ ساعت در زیر آب نگه داشتند. دشواری هایی که هیچ تاثیری بر روی عملکرد آن نداشت.

دو شرکت Data select و JCB با همکاری یکدیگر موفق به ساخت این تلفن همراه شده اند که با توجه به آزمایشهای دشواری که بر روی آن انجام گرفته می توان آن را فنا ناپذیر خواند.

گوشی تلفن همراه Tradesman برای افرادی که در فضاهای باز کار می کنند بسیار سودمند خواهد بود، محیطهایی که در آن بارش باران و یا حوادث مختلف می تواند بر روی ابزارهای معمولی اثر مخرب داشته باشد.

Tradesman

شرکت سازنده Tradesman  از روز رونمایی از این گوشی تا به حال یعنی طی سه روز گذشته در حدود چهار هزار سفارش پیش خرید دریافت کرده است.

به گفته سخنگوی شرکت JCB، این تلفنهای همراه جان سخت برای استفاده در شرایط کاری دشوار بسیار مناسب بوده و مورد علاقه افرادی خواهد بود که به زندگی صحرایی عادت کرده اند، افرادی که بیشتر زندگی خود را به کوهنوردی، قایقرانی و یا اسکی کردن سپری می کنند.

قیمت گوشی های مقاوم و ضد آب Tradesman در حدود ۷۰ دلار اعلام شده است.




برچسب ها: گوشی مقاوم، گوشی ضد آب،
ارسال توسط محمد
آرشیو مطالب
نظر سنجی
طرفدار کدام تیم هستید ؟؟؟





پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin